Позичила кошти подрузі: аферисти привласнили кошти буковинок » Чернівецький промінь | Новини. Буковина. Чернівці

Позичила кошти подрузі: аферисти привласнили кошти буковинок

Позичила кошти подрузі: аферисти привласнили кошти буковинок » Чернівецький промінь | Новини. Буковина. Чернівці

Одна з постраждалих буковинок не перевірила чи справді надсилає кошти подрузі Вчора, аферисти привласнили кошти двох довірливих буковинок. Шахраї викрадають акаунти соцмереж та видають себе за родичів, друзів чи колег, щоб просити грошову допомогу.
Про це інформує відділ комунікації поліції Чернівецької області.   Жінка думала, що позичила гроші подрузі, а перерахувала кошти аферистам.   “Учора, 16 серпня, до Чернівецького районного управління поліції звернулася 27-річна жителька обласного центру. Буковинка розповіла працівникам поліції, що невідомі особи в одному із месенджерів зламали акаунт її знайомої та під приводом позики коштів заволоділи коштами у сумі понад 9 тисяч гривень. Гроші заявниця перерахувала на невідомі реквізити”, – інформують поліцейські. 
Буковинка втратила 5 тисяч гривень.
“Ще однією жертвою аферистів стала 34-річна жителька с. Лівинці Дністровського району. Жінка розповіла, що у одній із соцмереж знайшла оголошення про можливість надання додаткової грошової допомоги. Буковинка перейшла за фішиговим посиланням та ввела реквізити банківського рахунку, після чого з її карткового рахунку зникло понад 5 тисяч гривень”, – додали правоохоронці. 
Відомості факти незаконного заволодіння коштами громадян поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають досудові розслідування.
Поліція Чернівецької області вкотре закликає громадян не втрачати пильності та нагадує прості правила, що допоможуть вберегти гроші від злочинних посягань:

  • ніколи й нікому не повідомляйте особисті дані (номер паспорта, індивідуальний податковий номер, паролі та секретні коди до картки та з SMS-повідомлень);
  • не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з перерахуванням коштів;
  • якщо ви отримали повідомлення про якісь проблеми з банківським рахунком, зверніться безпосередньо у відділення банку або за номером служби підтримки, який зазначено на картці або офіційному сайті фінансової установи;
  • довіряйте інформації про соціальні виплати тільки на офіційних сайтах установ;
  • використовуйте лише перевірені інтернет-ресурси та переконайтеся у правильності назви необхідного сайту. Один непомітний символ в адресі сайту може означати, що він є фішинговим.
  • скачать dle 10.5фильмы бесплатно

    Джерело: promin.cv.ua

    Оставьте ответ

    Ваш электронный адрес не будет опубликован.